Гіркін прокоментував ордер на арешт путіна в Гаазі.

Гіркін прокоментував ордер на арешт путіна в Гаазі.

У путіна сьогодні день не видався. Ще не встиг він відійти від ранішньої новини про те, що Словаччина передає Україні 13 літаків Міг-29, як стався новий “казус”.

Сьогодні стало відомо, що Міжнародний кримінальний суд в Гаазі 17 березня видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна через ситуацію в Україні.

Ордер видали через депортацію дітей

Путіна та Львову-Бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину. Зокрема, незаконної депортації та переміщення дітей із окупованих територій України до Росії.

У суді наголосили, є достатньо підстав вважати, що кожен підозрюваний несе відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації. Це завдало шкоди українським дітям.

У своєму Telegram російський терорист Ігор Гіркін відзначився апокаліптичним прогнозом для влади РФ, заявивши, що Захід вирішив створити юридичні підстави переможних результатів війни в Україні, виписавши ордер Путіну.

“Путіна передбачувано “визначили в чергові Мілошевичі “(Каддафі, Саддамами і т.д.) і готуються розправитися з ним також, як з усіма попередніми”, – заявив він.

Також Гіркін стверджує, що якби на Заході були б найменші сумніви з приводу перемоги України – там би від таких рішень утрималися. “Не будь недавні “дорогі та шановні партнери” (“заносівці”) настільки впевнені – вони утрималися б від таких нахабних дій”, – констатував терорист.