Екс “Міс Україна” розповіла шанувальникам про особисте життя

Екс “Міс Україна” розповіла шанувальникам про особисте життя

Вероніка також розповіла про свою нинішню діяльність.

Позбавлена ​​титулу “Міс Україна 2018” Вероніка Дідусенко не здається і продовжує боротьбу за право заміжніх і мають дітей жінок брати участь в конкурсі “Міс Україна”.

Відзначимо, що саме з цієї причини дівчина була дискваліфікована, адже, за правилами конкурсу, учасниці не повинні мати дітей і бути для мужа.

Сообщает korupciya.com

Нагадаємо, що 23-річна Вероніка виховує 4,5-річного сина, і цей факт вона приховала при подачі заявки на участь у конкурсі.

Про те, що у Дідусенко є дитина, стало відомо після її перемоги на конкурсі.  Оргкомітет “Міс Україна” вирішив позбавити Вероніку титулу і вибрати нову “міс”, пише Хроніка.інфо з посиланням на Сегодня.

На генеральній репетиції Віденського балу, який відбудеться 13 квітня в Києві, дівчина в ексклюзивному коментарі Сегодня.Lifestyle розповіла, чим вона займається на даному етапі, чи вийшла вона заміж, і поділилася успіхами сина.

Дівчина розповіла про те, чому вирішила стати дебютанткою Віденського балу: “Мене запросила український дизайнер, Ольга Альонова, мені подзвонили і запропонували брати участь в якості дебютантки.

Я з дитинства займалася бальними танцями і ніколи не брала участь в балу, для мене це дуже цікаво.  Я танцюю з чудовим партнером – Павлом Чайкою (український військовослужбовець, герой АТО. – Ред.).

Вероніка продовжує боротьбу за права жінок.  Наприклад, сьогодні, 27 березня, Дідусенко полетіла в Лондон:

“У Лондоні будемо робити пікет біля офісу Miss World в підтримку моєї антидискримінаційної кампанії #RightToBeAMother (право бути матір’ю. – Ред), також займаюся проектом Young Einsteines, беру участь у Віденському балу”, – пояснила Вероніка.

Вероніка зізналася, що на заняття модельним бізнесом у неї не так багато часу: “Зараз ми робимо рефрейминг мого іміджу, шукаємо нові контракти, бренди, співпраця”.

Ми також поцікавилися у дівчини, чи можна привітати її з заміжжям: “З заміжжям поки немає, але все у мене відмінно, спасибі, що цікавитеся”.  Нещодавно стало відомо, що Вероніка заручилася зі своїм коханим – 47-річним бізнесменом Геннадієм Курочкою.

Дідусенко також розповіла про сина: “Йому 4,5 року. Він ходить в садок. Йому дуже подобається, зараз ми підемо з ним на футбол, шукаємо різні секції, щоб йому було цікаво.

Буквально тиждень тому він почав читати сам і тепер ходить по вулиці і читає все вивіски (посміхається).  Я їм дуже пишаюся.  Він дуже терплячі, розумний хлопчик, йому легко даються логічні завдання “.

Ми поцікавилися, як Вероніка встигає проводити час з сином: “Розставляю пріоритети, можу не на всі заходи піти. Дитину укладають спати я сама, все вечора проводжу з ним. Не ходжу на жодні тусовки і так далі. Днем працюю, а ввечері час  проводжу з сином “.