Екс-міністр Ірина Фріз: Що значить звільнення Цемаха? Перше, Україна втрачає прямі докази у справі МН-17..

Екс-міністр Ірина Фріз: Що значить звільнення Цемаха? Перше, Україна втрачає прямі докази у справі МН-17..

Суд відпустив фігуранта справи щодо збиття МН-17 Цемаха, якого наші спецслужби привезли з окупованої території в результаті спецоперації. Варто нагадати, що на видачі Цемаха Росії наполягали в Кремлі. Отже, рішення суду свідчить про те, що Офіс президента впливає на рішення судової гілки влади, що суперечить не лише Конституції, а й всім принципам розподілу влади, що були сформовані ще з часів Монтеск’є. Рішення суду відбулося на тлі звернення 40 депутатів Європарламенту до Зеленського , які просили не допустити видачі цінного свідка Росії.Третього вересня слідчі з Нідерландів звернулися з проханням допитати Цемаха по справі. Цього не відбулося.

Повідомляє startko.co.ua

Що значить звільнення Цемаха?

  1. Україна втрачає прямі докази у справі МН-17.
  2. ОПУ проігнорувало позицію Європарламентарів, що очевидно матиме негативні наслідки в подальших комунікаціях з ЄС.
  3. ОПУ проігнорувало прохання нідерландських слідчих.

Звільнення Цемаха без завершення процесуальних дій з боку міжнародних слідчих є ознакою змови та державної зради згідно п.2 ст.111 УК України та багатьох інших статей Кримінального Кодексу України. Державна зрада в формі Надання допомоги іноземній державі (РФ) не викликає сумнівів, адже Кремль отримав можливість не лише позбутися нищівного доказу у справі, а й підірвати позиції України в інших міжнародних судових процесах. Наших партнерів з Нідерландів та інших країн ЄС брутально «послали», відмовивши у запиті й зухвало відпустивши свідка у надтяжкому міжнародному злочині на волю.

Ми звертаємося до СБУ, ГПУ та ДБР з вимогою порушити кримінальні справи за ознаками злочинів з ківваліфікацією згідно з статтею 111, 386, 396, 375, а також 376 із встановлення осіб, що були причетними до впливу на судову інстанцію щодо порушення питання про звільнення Цемаха.

Ірина Фріз

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !