Ековиробництво: Електричний Hummer буде зроблений за допомогою сонячної енергії

Ековиробництво: Електричний Hummer буде зроблений за допомогою сонячної енергії

Перспективні електричні позашляховики Hummer будуть виготовлятися з використанням тільки відновлюваної електроенергії – вітрогенераторів і сонячних станцій.

Завод в Детройті, де збірка моделей почнеться в кінці 2021 року і всі інші виробничі, інженерні та управлінські об’єкти General Motors в Південному Мічигані, включаючи його основний завод, будуть забезпечуватися електроенергією виключно за рахунок поновлюваних джерел, передають іноземні ЗМІ.

Для вирішення цього завдання General Motors уклала партнерську угоду з енергетичною компанією DTE Energy, про що обидві сторони вже оголосили в спільному прес-релізі. В рамках партнерства на промисловому комплексі GM в південно-східному Мічігані буде побудовано дві сонячні електростанції або сонячні парки загальною потужністю 500 000 МВт.

Разом з парком вітрогенераторів, побудованим GM в минулому році, автовиробник буде надавати своїм основним активам 800 000 МВт відновлюваної енергії щорічно, починаючи з 2023 року, що еквівалентно постачання електроенергії 100 000 домогосподарствам.

До 2030 року GM планує перевести всі свої активи в Сполучених Штатах до нуля викидів вуглекислого газу при виробництві електроенергії, а до 2040 року вже в усьому світі.