ЕФЕКТ БОМБИ ЗА “ПАРЕБРИКОМ”. З’ЯВИЛАСЬ РЕАКЦІЯ РОСІЇ НА ПІДПИСАННЯ ІСТОРИЧНОГО ДОГОВОРУ МІЖ КОНСТАНТИНОПОЛЕМ ТА УКРАЇНОЮ

ЕФЕКТ БОМБИ ЗА “ПАРЕБРИКОМ”. З’ЯВИЛАСЬ РЕАКЦІЯ РОСІЇ НА ПІДПИСАННЯ ІСТОРИЧНОГО ДОГОВОРУ МІЖ КОНСТАНТИНОПОЛЕМ ТА УКРАЇНОЮ

Як повідомлялось раніше, між Україною та Константинополем сьогодні було підписано угоду про співпрацю у рамках надання автокефалії Український церкві. Ця новина неабиякий галас та майже у буквальному сенсі створила ефект бомби за “паребриком”. В РФ цю подію прокоментували наступним чином:

“Угода між державою Україна та Константинопольським патріархатом не означає створення Української церкви. Поки тут немає чого коментувати”, – підкреслив глава російського синодального Відділу по взаєминах Церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда. Про це пише24tv.ua.

Він також іронічно додав, що “всі ці конкордати української влади з Константинополем нічого не змінюють для мільйонів віруючих на Україні”.

Додамо, що 3 листопада, в Стамбулі Президент України Петро Порошенко зустрівся з Вселенським патріархом Варфоломієм в рамках офіційного візиту глави держави до Туреччини. Сторони підписали угоду про співпрацю та взаємодію між Україною і Константинопольським патріархатом.