«Доведіть, що ви – українка!»: Зеленський посварився з депутаткою, яка обізвала його «малоросом» (відео)

«Доведіть, що ви – українка!»: Зеленський посварився з депутаткою, яка обізвала його «малоросом» (відео)

Сьогодні під час візиту в Миколаїв президент Володимир Зеленський мав розмову з головою Миколаївської облради Вікторією Москаленко, яка називала його «малоросом», а під час виборів у Facebook закликала зняти свою кандидатуру.

Як повідомляють Новини-N, під час візиту на Миколаївський суднобудівний завод журналістка запитала Зеленського, чи подавала голова облради – його противник під час президентської кампанії – заяву про відставку або виступала останнім часом із критикою на його адресу.

Повідомляє vgolos.com.ua

«Взагалі до критики нормально ставлюся. Я жива людина, сам критикував, тому вважаю, що це нормально. Але я не знаю Вікторію, не знаю, хто це така. Вікторія зі мною сьогодні познайомилася вперше», – відповів Зеленський.

На згадку журналістки про те, що Москаленко, яка супроводжувала тієї миті президента, називала його малоросом, він запитав: «Я малорос? Ви серйозно вважаєте, що я малорос?».

Москаленко пояснила свою позицію так: «Я так не вважаю. Просто на той момент підтримувала Порошенка».

«Доведеться вам якось виживати, зі мною, з малоросом, ну якось так», – прокоментував Зеленський.

«Я думаю, що ви доведете, що ви не є малоросом, тому ми будемо працювати. Я з 2013 року була проти режиму Януковича», – додала депутат.

Президент натомість запропонував їй довести, що вона українка.

«Молодець. Януковича вже немає. Зараз ми говоримо про мене, про малороса. Так ось, давайте з вами домовимося, що це ваше завдання довести, що ви українка», – заявив Зеленський.