Дівчина, яка пам’ятала свої минулі життя, розповіла, як люди розплачуються за свої гріхи

Дівчина, яка пам’ятала свої минулі життя, розповіла, як люди розплачуються за свої гріхи

Одного разу один монах йшов в пошуках їжі. По дорозі він побачив дівчину, яка збирала листя шовковиці. Підійшовши до неї, він запитав:

«Чи можу я де-небудь поїсти?»

Дівчина відповіла:

«У трьох або чотирьох верстах звідси (~ 1,5 км.) Сімейство Ван готує вегетаріанську їжу для монахів. Ідіть до них, вони будуть раді бачити вас».

Чернець пішов її вказівкам і незабаром знайшов це місце. Він зрадів, коли побачив інших ченців за трапезою, до якої його запросили приєднатися.

Після частування дружина господаря поцікавилася у мандрівника, звідки він дізнався про обід і зміг вчасно прийти на нього. На що монах відповів, що про це йому сказала дівчина, яка збирала листя шовковиці.

Не повіривши, господар будинку і його дружина попросили відвести їх до неї.

Коли дівчина побачила, що наближається подружжя, вона злізла з дерева, кинула кошик і швидко пішла до свого дому. Подружжя пішло за нею. Виявилося, що в цьому будинку живуть їхні знайомі.

Однак дівчина навідріз відмовилася зустрічатися з гостями, закрилася у себе в кімнаті і навіть підперла двері ліжком.

Мама дівчини запитала старого подружжя, чим вона може їм допомогти? Вони розповіли:

«Сьогодні ми готували їжу для монахів. До нас прийшов один монах і сказав, що молода дівчина розповіла йому про це, але ми нікому не говорили про цей обід, і нам стало цікаво, як ваша дочка змогла дізнатися? »

Мати дівчини попросила її вийти, але та відмовилася навідріз і пояснила:

«Я не хочу бачити цих людей похилого віку».

Гості все більше не розуміли що відбувається і все ж благали її вийти і поговорити з ними.

І тоді дівчина закричала:

«Що сталося з продавцем кіз і двома його синами в цей день багато років тому?»

Почувши це, люди похилого віку швидко пішли, навіть не озирнувшись.

Мати попросила дочку пояснити. І та розповіла:

«В одній з моїх попередніх життів я була продавцем кіз, який приїхав з Сячжоу. Тоді я зупинилася на ніч в маєтку цього старого, і в ту ж ніч він убив мене і моїх синів, щоб забрати наші гроші».

«А в передминулому житті я була його сином, якого він дуже любив. У 15 років я сильно захворіла і в 20 років померла. Сума, витрачена на ліки, була в кілька разів більша за ту суму, що вони вкрали у мене колись. Люди похилого віку сильно сумували за мною і часто плакали, і тоді вони вирішили найняти кілька ченців, щоб ті щороку здійснювали обряд в річницю моєї смерті.

Сьогодні один монах запитав мене, де можна роздобути їжі, і я сказала йому, що він може прийти в їх маєток. На цьому закінчився наш кармічний зв’язок ».

Хто б наважився грішити, якби знав, що рано чи пізно йому все одно доведеться за них заплатити? Ніхто не може уникнути відплати своєї карми.

Головне фото – ілюстративне.