“Дешеві понти з собачкою”: Бутусов “урвав лиця” Зеленському

“Дешеві понти з собачкою”: Бутусов “урвав лиця” Зеленському

Українські полонені, яких помпезно зустрічали в кінці грудня 2019 року, на сьогоднішній день залишаються без житла і обіцяної матеріальної компенсації у розмірі 100 тисяч гривень. Про це у себе в Facebook написав журналіст Юрій Бутусов.

“Два місяці люди живуть без копійки грошей! Не вирішуються елементарні проблеми цілого ряду гідних людей, яким держава повинна виплатити куди більше 100 тисяч – їх зарплату за проведені роки в тюрмах і катівнях. Вони захищали Україну, і знали, що ризикують всім, заради нас усіх”, – написав він.

Бутусов також підкреслив, що звільненим українцям ніде жити, так як їх квартири були захоплені терористами “ЛДНР”. Крім того, звільнені з ворожого полону громадяни мають проблеми зі здоров’ям.

“Це дуже зворушливо, що президента так жваво хвилює доля українки з Уханя і її собачки, звичайно, їм треба допомогти. Але у вас, Володимире Олександровичу, в країні є проблема страшніше коронавірусу – війна! І ваш обов’язок організувати роботу держави так, щоб виконувати зобов’язання перед тими, хто чесно і без дешевих понтів ризикує собою заради Батьківщини, і створює тим самим вам саму можливість вести якісь переговори”, – звернувся журналіст до президента.

Нагадаємо, 29 грудня 2019 року завершилася процедура обміну утримуваними особами між Україною і бойовиками на Донбасі. В рамках обміну Україна повернула 76 своїх громадян, а віддала — 127 утримуваних.

Напередодні Володимир Зеленський особисто зателефонував українці Анастасії Зінченко і пообіцяв зробити все можливе, щоб повернути її з Китаю разом з її собакою.

Відзначимо, що проблеми з отриманням компенсації і відновленням документів були у полонених і за часів президентства Петра Порошенка.