Дати друге життя: погляньте на дивовижні перетворення старих меблів

Дати друге життя: погляньте на дивовижні перетворення старих меблів

Даже часто старі, навіть іноді раритетні речі опиняються на вулиці і зрештою руйнуються. Але є й інша категорія людей. Хоча зрештою, в кожного із нас є інстинкт креативного майстра.

Хочеться викинути, а шкода. У багатьох удома напевне знайдеться предмет, до якого можна застосувати цю фразу. І позбуватися його не обов’язково, адже будь-який старий мотлох можна перетворити на корисну для дому стильну річ. Усе, що треба — трохи креативності.

Як подарувати старим меблям друге життя, показав на прикладах портал Bright Side.

Представлена добірка є наочним доказом того, що зі старого ліжка цілком реально зробити зручну лавку, із котушки для кабелю — стильний столик із відділенням для книжок, із дитячої колиски — столик для занять творчістю, із комоду — винну стійку або стільниці для ванної, із дверей — вішалку для одягу, із шухляд — тумби, зі стільця — приліжковий столик, із рояля — стильну книжкову поличку, із шафи — ігрову кухню тощо.

Одним із варіантів реставрації старих меблів є обклеювання їх шпалерами. Якщо на предметі наявні виразні дефекти, покриття обирають насиченого кольору з дрібними візерунками.