Чим небезпечна просвітлена усвідомленість?

Чим небезпечна просвітлена усвідомленість?

У процесі становлення особистості кожен з нас приходить до неминучого розуміння, що навколишня дійсність вже не така, як раніше.

Замість темряви невідання прийшло світло усвідомленості. Перший час ми радіємо цьому досягненню і більшість на сьомому небі від щастя.

Усвідомленість дала відповіді на багато наших запитаннь і допомогла знайти шлях до найголовнішої мети. Природно, що у кожного вона ця мета – своя.

Однак в якийсь момент приходить пора усвідомлювати, що не все так райдужно, як здавалося раніше. Починають виникати певні труднощі, пов’язані з появою усвідомленості. У чому ж це проявляється?

З’явиляється відраза до роботи

Усвідомленість допомагає зрозуміти, чого ти хочеш в житті. Робота відходить далеко на другий план. Якщо раніше вона займала більшу частину часу, то тепер його навіть занадто багато. Спочатку це здасться незвичним – сидіти склавши руки. Проте з’явилася відмінна можливість для того, щоб розкрити свій прихований потенціал. Колись до цього руки не доходили.

Зруйнуються відносини

Це потрібно сприймати як неминучість. Просто більше не хочеться псувати комусь життя. Не варто боятися душевної порожнечі. Згодом з’явиться чітке розуміння, як заповнити раптово утворені прогалини. На зміну старому прийде щось нове.

Всі друзі можуть відвернутися

На жаль, і таке буває. Просто друзі ще не готові розділити з Вами Вашу усвідомленість. Родичі теж можуть відійти в сторону. Це все потрібно сприймати як побічний ефект своєї усвідомленості. Нічого страшного в цьому немає.

Виникне невідоме відчуття

У Вас з’явиться чудова можливість подивитися на все під іншим ракурсом. Ви перестанете тягти за собою багаж своїх проблем. Звідкись зсередини народиться на світло усвідомлення того, що Ви все робите правильно.

Настане умиротворення

Ви, нарешті, зрозумієте, в чому причина всіх Ваших життєвих невдач. Це допоможе Вам знайти заспокоєння і поглянути на світ новими очима. Вам сподобається почуття, від якого перехоплює подих і хочеться літати.

Прийде розуміння всього, що відбувається

Ви почнете цінувати свій час і перестанете витрачати його на другорядні речі. Все, що Ви робили раніше, буде здаватися дурним і безглуздим. Ви опинитеся на порозі важливих відкриттів.

Настане час Ікс

Ви зрозумієте, що життя набагато цікавіше, ніж Вам здавалося до цього. Адже Ви самі можете все змінити. Не потрібно звалювати провину за те, що відбувається на інших людей. Ви – самі коваль свого щастя. Не забувайте про це!