Чи був створений хроновізор? Або найбільша таємниця кілометрових сховищ Ватикану

Чи був створений хроновізор? Або найбільша таємниця кілометрових сховищ Ватикану

Щоб не плодити різного роду антинаукових сенсацій, чи свіжих байок про теорію змов, скажемо відразу, інформація про цей механізм більше складається з чуток, недомовленостей і містицизму, ніж з креслень і шестерень. Але будучи хоч на 50% реальним, він вже дійсно неймовірний, і не розповісти про нього просто не можемо.

Тому що це, не більше не менше, як слухи, що існує справжня машина часу, хроновізор, який приховують від усіх вищі чини Ватикану.

Альфредо Пеллегріно Ернетті і єдине (недоведене, втім) фото хроновізора

Винахідником, або, правильніше буде говорити, творцем цього неймовірного апарату є монах Альфредо Пеллегріно Ернетті, який розробляв концепцію переміщення в часі більш сорока років. Він народився в 1926 році, практично все життя провів в монастирі острівця Сан-Джорджіо, займався теологією і екзорцизмом.

На створення хроновізора, або як його ще називають обсерватора часу, батька Ернетті спонукало його незвичайне хобі. Він довгий час був єдиним в світі фахівцем з давньої музики преполіфоніі. Така музика була «в ходу» в період 1400-1000 рр д.н.е. Особливо ченця цікавила опера «Трієст», Квінтія Енніуса, заборонена і практично забута. Збираючи обривки партитури Ернетті настільки загорівся ідеєю почути оперу цілком, що вирішив відправитися в минуле.

Цікаво, що з незвичайним ченцем дружили багато вчених, чиї роботи суттєво впливали на розвиток цивілізації, наприклад, Вернер фон Браун і Енріко Фермі. В чиїх розмовах з колегами неодноразово проскакували думки про реальність створення машини часу. Дивно, але в період часу 50-60 року XX століття всі розмови про хроновізор закінчилися. Хоча саме в цей час він і був створений.

І тільки в 1972 році Ернетті випадково обмовився в інтерв’ю газеті, що не впевнений, його хроновізор благо для людей або прокляття. У тій же газеті було надруковано доказ правдивості існування приладу: це було реальне (???) фото розп’ятого Христа, зробленого під час експериментів.

Та сама стаття і то саме фото

Ще одним непрямим доказом існування дивовижної машини вважають слова вченого з США Бейрда Т. Спалдінга. За його словами, він не тільки бачив сам пристрій, а й спостерігав за його роботою. Спалдинг говорив про низку успішних експериментів – перенесення в часі для прослуховування «Трієст» в Древній Рим, і більш того, нібито батько Ернетті, Спалдинг з ще декількома учасниками експерименту особисто були присутні на Нагірній проповіді Христа.

Після свого гучного інтерв’ю Ернетті більше ніколи не спілкувався з пресою, а Спалдинг абсолютно раптово і безслідно зник. Зрозуміло, це тільки підлило вогню в поширення чуток. Про справжню долю хроновізора нічого не відомо, а тема продовжує розбурхувати уяву людства. Все відоме про механізм спробував зібрати в своїй книзі «Das Schicksal ist Vorherbestimmt» Пітер Красс.

Ось така історія, і ось такий механізм.