Чувак, займайся канцелярією!  “Ми тебе не обирали. Ти – ніхто” – журналіст звернувся до Єрмака

Чувак, займайся канцелярією! “Ми тебе не обирали. Ти – ніхто” – журналіст звернувся до Єрмака

Керівник Офісу президента перебирає на себе не властиві йому функції.

Про це сказав журналіст Роман Скрипін.

“Поміняли шило на мило – Богдана на Єрмака. Єрмак і так був у команді Зеленського. У нього були певні повноваження, які йому усно надав президент. Бо Єрмак не є міністром, як і Богдан. Очільник Офісу це взагалі має бути суто канцелярська робота. А у нас чомусь зразу у цієї людини починає гепополітика в голові крутитися.

Чуємо від Єрмака: “А що буде”, “Що ми хочемо зробити з Донбасом”, “А вибори ми там проведемо”.

Єрмак, ви не маєте ніяких повноважень. Ми вас не обирали. Ви не міністр, який призначений Верховою Радою. З точки зору права, ви – ніхто. Так само як і Богдан. Оці ось розмірковування, озвучення якихось перспектив, дивно виглядають”, – сказав журналіст.

“Вибори на Донбасі, які хочуть похапцем влаштувати – це так не працює. Якщо ви, Єрмак і компанія, хочете провести там вибори без дотримання українського законодавства, то це фейк, фальшування. Ви будете нічим не відрізнятися від тих, хто проводив так звані “референдуми” у Криму”, – сказав Скрипін на каналі Skrypin.ua

11 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента. На його місце призначив свого помічника Андрія Єрмака.