Чому все частіше люди переходять на “еко”? Чим натуральне мило краще за фабричне

Чому все частіше люди переходять на “еко”? Чим натуральне мило краще за фабричне

Сьогодні Екоінвест робить перші спроби стати корисним не лише в інформаційному просторі, але й і в побуті. Ми маємо відкритий намір зробити ближчою для людей екопродукцію, і розпочнемо із засобів особистої гігієни, зокрема мила.

Натуральне мило все частіше можна зустріти в продажі. Але чому варто купувати саме таке мило, чим воно краще за звичне нам фабричне, та й дорожче воно…

Отже ми хочемо розказати вам переваги натурального мила.

Фабричне мило містить синтетичні компоненти – лаурил- і лауретсульфат, сульфонати та інші поверхнево-активні речовини (ПАР), стабілізатори, консерванти і нафтопродукти.

Ці штучні речовини мають відмінні миючі властивості, і досить агресивні для нашої шкіри. Іноді після використоання такого мила ми відчуваємо сухість, подразнення шкіри, алергічні реакції, дерматити.

Основою фабричного мила є свинячий або яловичий жир або змішані тваринні жири тобто продукти відходів м’ясної промисловості або недорогі рослинні олії – пальмова, соняшникова. Ці не дуже смачні складові обробляють лугом, отримуючи «клейове мило», далі починається складний процес технологічної очистки, і підготовки мила.

Фабричні мила найчастіше “прикрашаються” сильними штучними ароматизаторами, котрі не несуть ніякої користі, барвниками, консервантами.

Хоча такий продукт зазвичай коштує менше, його вплив на шкіру і навколишнє середовище шокує значно більше, ніж різниця в ціні між ним і натуральним милом.

У натуральному милі ручної роботи склад кардинально відрізняється: основою такого мила є натрієві солі жирних кислот олій, але сировиною виступають вже високоякісні, очищені олії, часто нерафіновані і олії прямого віджиму, це продукти, в яких всі корисні властивості збереглися по максимуму.

Для виготовлення натурального мила не використовують консерванти, а барвниками та ароматизаторами виступають натуральні інгредієнти – глини, трави, мед, морська сіль, спеції, кава, ментол,  натуральні ефірні олії. Ці добавки мають бактерицидну, антисептичну та протизапальну дії.

Таке мило не тільки очищує шкіру, але і надійно захищає її від негативного впливу міської води та інших небажаних факторів навколишнього середовища. Запах від такого продукту менш стійкий, але користь незрівнянно більша. Натуральне мило менш щільне, ніж фабричне і швидше змилюється.

Вся справа у відсутності пресування і більшому вмісті води. Зате таке мило дає більш м’яку піну і делікатніше очищує шкіру, не пересушує її.

Натуральне мило на відміну від фабричного в основному гіпоалергенне. Алергія може виникнути тільки натурального походження, якщо у Вас є несприйняття якогось конкретного інгредієнта. Проте Ви завжди можете прочитати склад і, знаючи свою особливість підібрати мило під себе.

Користуватися цим милом може вся сім’я, адже воно не має протипоказань, на нього не виникає алергічної реакції – в цьому полягає ще одна особливість натурального продукту.

Ми ж хочемо запропонувати гіпоалергенне мило WINNI’S SAPONE MARSIGLIA, яке власне і є першим нашим екотоваром.

 WINNI’S SAPONE MARSIGLIA

Мило з ароматом «Марсель» ідеально підходить як для ручного прання, так і для особистої гігієни.

Завдяки великому вмісту жирних кислот підходить для будь-якого типу шкіру. Можна використовувати для ручного прання білизни: потерти милом плями. Містить ефірну олію цитронелли. Не містить речовин тваринного походження. Упаковка підлягає повній утилізації.

Ми не маємо наміру нав’язувати своє мило, але якщо Вас зацікавило заходьте до нашого магазинчика)))