Чому в Саудівській Аравії  мускатний горіх заборонений

Чому в Саудівській Аравії мускатний горіх заборонений

Але, є такі країни, які забороняють ввезення мускатного горіха, незважаючи на його корисні і смакові якості. Наприклад, одним з таких держав є Саудівська Аравія. Вся справа в тому, що вживання великої кількості даних прянощів викликає галюцинації. Його насіння і порошок, отримані з горіха, все одно ввозяться в складі деяких приправ, але тільки в тому випадку якщо його частка не перевищує близько 20%.   

Мускатний горіх по природі своїй є галюциногеном

У Європі він був відомий, як звичайна пряність або ліки. Правда, його використовують також як засіб для сп’яніння, так як вживання всього 5-30 грамів горіха може викликати галюцинації, тривалість яких може становити від 2 до 5 годин. Для того щоб домогтися такого ефекту люди, зазвичай їдять його в чистому вигляді, але є також відомості про те, що його вдихають носом і курять. 

Більшість людей також вживають його в якості заспокійливого, але через незнання можуть вжити надто велику дозу, що в підсумку призводить до сильних галюцинацій, нудоті, блювоті, головного болю і прискоренню серцевого ритму. Після прийняття певної дози ефект сп’яніння може проявитися через кілька годин, тому багато хто думає, що невелика кількість абсолютно не діє і починають самостійно збільшувати дозування.   

Вивести речовини, які містяться в мускатному горісі досить важко, на це йде не один день. Пряність може викликати такі дії: ейфорія, галюцинації, страх, почервоніння шкіри і порушення травлення.

Саме з цієї причини ввезення мускатного горіха в Саудівську Аравія суворо заборонено, оскільки в державі панують серйозні ісламські закони. У ньому також заборонений не тільки мускатний горіх, а й алкоголь.