Чому геніальний Нікола Тесла був одержимий пірамідами

Чому геніальний Нікола Тесла був одержимий пірамідами

Геніальний винахідник і вчений Нікола Тесла проявляв дуже велику зацікавленість до стародавніх монументальних споруд Єгипту … але чому?

Мало хто вніс більший вклад в широке впровадження електрики в сучасному світі ніж Нікола Тесла (10 липня 1856 р – 7 січня 1943 г.), який вважається піонером системи змінного струму. Тесла, який мав сербські корені, народився в Хорватії. Ще дитиною його приваблювала таємнича сила електрики, і його бачення майбутнього полягало в тому, що всім людям буде надана необмежена безкоштовна енергія, яка зможе передаватися по всьому світу по повітрю без жодних проводів.

Про це розповідає Екоінвест за матеріалам Дзен.

Вже в 1905 році він отримав патент США № 787,412, із назвою «Мистецтво передачі електричної енергії з використанням природних середовищ», який грунтувався на його вірі в те, що Земля сама по собі є величезним електричним генератором, який може постачати практично необмежену кількість електроенергії. До моменту ж своєї смерті Тесла встиг подати заявки на понад 700 патентів, які охоплювали рентгенівське випромінювання, радіоуправління, радіо, електродвигун змінного струму, вакуумні трубки, флуоресцентні трубки, неонові трубки, а також пристрій-попередник радіолокаційної системи.

Але серед того, що надихало його найбільше в своїй винахідницькій діяльності, особливе місце займали піраміди Гізи, які Тесла вважав нескінченно захоплюючими. Він вважав, що ці стародавні споруди були нічим іншим, як величезними передавачами енергії, і він ніколи не забував про них, працюючи над своїми власними конструкціями передавачів. Вважається, що його бездротові випробувальні об’єкти, такі як експериментальна станція Тесла в Колорадо-Спрінгс або Вежа Уорденкліфф близько Шорехема, що на північному узбережжі Лонг-Айленда, були створені за прикладом розташування пірамід.

Також Тесла відчував особливу прихильність цифрам 3, 6 і 9 та, як стверджується, він завжди об’їжджав навколо будівлі три рази, перш ніж увійти в ню, а також зупинявся тільки в готельних апартаментах, номер яких ділився на 3.

Сьогодні офіційно вважається, що бездротова енергетична система Тесла так ніколи б і не запрацювала. Але є люди, які дотримуються його концепції, а також його теорії, що піраміди використовувалися як систем передачі енергії.

Цікаво, що Теслі все його життя ставили палиці в колеса, дискредитували, висміювали і постійно заважали, щоб не дати йому нічого винаходити. Але зате коли він був знайдений мертвим в готелі «Нью-Йоркер», що став йому останнім притулком, вранці 8 січня 1943 року, у віці 86 років, коли він вже став самотнім і повністю зубожілим старим, демонстративна відсутність інтересу з боку влади США, відразу ж змінилася. Проявилося це спочатку в тому, що вони відразу ж описали і конфіскували все, що мало відношення до Тесли, і зберігали його документи і обладнання під замком протягом більше п’яти років.

Велика частина його майна (тисячі записів, патентів і пристроїв) безслідно зникла, і тільки жалюгідний залишок був перевезений в Белград, де ці жалюгідні крихти були передані в дар музею Ніколи Тесли. Є також понад 600 сторінок з колишніх секретних урядових архівів, що залишилися після Николи Тесли, але більша частина цих записів була дивним чином вимазана чорним чорнилом.

Що ж такого міг залишити Тесла в своїх записах, що було настільки вибухонебезпечним, аби його довелося повністю викреслити?

Можливо, це було пов’язано з таємничою «антивоєнною машиною», яку Тесла запропонував американському уряду і американським військовим в 1935 році. Позаду цієї машини передбачалося розмістити генератор, який за ідеєю відомого пацифіста Тесла мав генерувати випромінювання частинок діаметром в декілька десятитисячних міліметра і потужністю в тисячі кінських сил. Тесла передбачав, що за допомогою цілого ряду таких генераторів можна побудувати енергетичну стіну, яка була б здатна знищувати людей і машини, що наближаються до неї на відстань до 300 кілометрів. За допомогою такої зброї стримування Тесла сподівався запобігти будь-якій війні, оскільки напад з самого початку був би приречений на провал.

А може це були результати його досліджень на тему осциляторів, за допомогою яких він міг генерувати тривалі і стійкі коливання певної частоти? Існує думка, що така ультразвукова зброя цілком могла викликати землетруси.

На жаль, цього нам дізнатися вже не вдасться, як і те, з якою метою було знищено або заховано наукову і винахідницьку спадщину геніального Ніколи Тесли.