Через Цемаха? До Зеленського терміново прилетіли два поважні сенатора США

Через Цемаха? До Зеленського терміново прилетіли два поважні сенатора США

У Києві відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського з сенаторами США Рональдом Джонсоном і Крістофером Мерфі. Подробицями зустрічі поділилася прес-служба Офісу президента України, передають Патріоти України.

У четвер, 5 вересня, Зеленський в Києві провів зустріч з американськими сенаторами Джонсоном і Мерфі. Під час зустрічі глава держави зазначив потужну підтримку України обома палатами Конгресу США. Він подякував сенаторам, що входять в Сенатський український корпус, за їх особистий внесок у формування цієї підтримки. “Хочу подякувати нашому стратегічному партнеру США за постійну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України”, – зазначив Зеленський.

Президент також висловив подяку американським законодавцям за їх активну позицію щодо необхідності надання Україні подальшої допомоги в сфері безпеки, а також за надію, що обсяги цієї допомоги будуть збільшуватися. Зеленський зазначив і послідовну політику санкцій США проти Росії і привернув увагу до російської “паспортизації” громадян України на Донбасі. Він закликав Сполучені Штати відреагувати на такий крок агресора.

Сторони обговорили співпрацю у сфері енергетичної безпеки, зокрема наголосили на важливості диверсифікації поставок в Україну енергоносіїв шляхом налагодження їх поставок зі США. Співрозмовники позитивно згадали підписаний Меморандум між Україною, Польщею та США про постачання американського скрапленого газу. Володимир Зеленський подякував американській стороні за послідовну протидію проекту “Північний потік – 2” і висловив надію на ухвалення Конгресом США рішення про санкції проти компаній, які беруть в ньому участь. Також сторони обговорили питання реалізації реформ в Україні. Володимир Зеленський зазначив, зокрема, що має намір продовжити активні реформи в секторі безпеки і оборони України відповідно до стандартів НАТО.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!