Чepвонy лiнiю пepeйденo!Щ0йно у Зеленcькoro зpoбuлu теpmінoвy зaявy!

Чepвонy лiнiю пepeйденo!Щ0йно у Зеленcькoro зpoбuлu теpmінoвy зaявy!

Історію намагаються повторити? Нинішня ситуація з Чорним PR в Україні дуже нагадує Грузію 2018. Може тому що “автор” один?

Вибори в Грузії відбулися відносно недавно, вони теж пройшли під егідою агресії, бруду та негативу. Коли в команді одного з кандидатів зрозуміли, що можуть отримати поразку, вони запросили чорного політтехнолога Моше Клугхафта. Це відбулось на початку другого туру.

Повідомляє willbeua.com

Почались мітинги, лунало багато звинувачень на адресу опонента, поширення зроблених з дронів знімків нерухомості лідерів партії тощо. На це Клугхафт влаштував контратаку. Моше зібрав всі найстрашніші історії, пов’язані з періодом правління чинної влади й доніс це людям через дуже брудний PR: жорстке виявлення злочинів та помилок, що були допущені в період правління. Тиск був направлений на те, що людей найбільше бентежило в роботі владі. На вулицях з’явилися плакати із зображенням Президента, що “купається у крові” з його прибічниками. І так день у день: все жорсткіше і все болючіше.

Зараз, всі ЗМІ прошуміли новиною про те, що відомий політтехнолог Моше Клугхафт був помічений в Києві. Це сталось на початку другого туру. Почав литись бруд з усіх джерел: білборди, лозунги, фейки, листівки, пости, жорсткі відео..

Зловили паралелі?

Команда Зеленського