“Буду з тобою на ти”: мережу підірвав пост про Порошенка

“Буду з тобою на ти”: мережу підірвав пост про Порошенка

Художник і музикант Юрій Журавель закликав кандидата на пост глави держави Петра Порошенка “додати драйву” в його виборчої кампанії і здобути перемогу в другому турі президентських виборів.Про це він пише на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає UAportal.

Звертаючись до Порошенка на “Ти” тому що у них “багато спільного”, лідер рок-групи OT VINTA, проводячи алегорію між політикою і музикою, зазначив, що наразі в Україні перемагає “попса”, потужна зброя якої – телевізор.

“А ми, українські рокери, байкери, художники, блогери, письменники, історики, айтішники, вчені, викладачі та ін. досі часу в андеграунді. Нас не чути і не видно для громадськості, хоча ми не припиняли боротьби. Ми не формат. .. “, – відзначає Журавель.

Він додав, що народ наступає на ті ж граблі, однак українська інтелігенція є “профі в імпровізації”, і, на відміну від “попси”, може продемонструвати справжню стійкість.

Наостанок Журавель закликав Порошенка до активності в його виборчій кампанії.

“Тому ДОДАЙ ДРАЙВУ, так, щоб стекла тремтіли, і не зменшувай його протягом п’яти років Твого президентства. А я вже точу олівець, щоб тебе нещадно критикувати. Слава Україні!” – підкреслив він.