Британському ЗМІ вдалось взяти інтерв*ю в олігарха, який має тісні зв’язки з владою РФ, той “здав” цікаву інформацію.

Британському ЗМІ вдалось взяти інтерв*ю в олігарха, який має тісні зв’язки з владою РФ, той “здав” цікаву інформацію.

Які болячки тільки не приписували Володимирові Путіну: починаючи від шизофренії, закінчуючи хворобою Паркінсона та багатьма іншими здавалося б, невиліковними болячками.

Знайшли в нього вже все, що тільки можна було знайти, а воно живуче, не дохне.

З найсвіжішого, це із російських ЗМІ прийшла інформація, що найближчими днями бункерного готують до хірургічного втручання. Лікарі наполягають в якомога найшвидшому проведенні операції, та точної дати ніхто не повідомляє. Відомо тільки те, що операція має відбутися вночі, також те, що на час реабілітації путіна його підмінятитимуть його клони.

Британському виданню The Mirror вдалось вийти на зв*язок із олігархом, який має тісні зв’язки з владою РФ. Так от, олігарх в цілях безпеки побажав залишитися анонімним, але повідомив, що Володимир Путін захворів на рак крові.

“Путін повністю зруйнував економіку Росії, економіку України та багатьох інших світових економік, бо має проблему з головою. Один божевільний може перевернути світ з ніг на голову”, – також додав анонімний олігарх.

У британському ЗМІ відзначили, що багато провідних військових і співробітників служби безпеки РФ, а також друзі Путіна вважають, що лідер помирає або важко хворий.