Брехло ще те! Генпрокуратура Панами не оцінила гумор Портнова в в дачі дачі неправдивих свідчень проти Порошенка

Брехло ще те! Генпрокуратура Панами не оцінила гумор Портнова в в дачі дачі неправдивих свідчень проти Порошенка

Є таке прислів’я: “Не рий іншому яму…” і схоже мораль, яка лежить в його основі спрацювал у випадку із Портновим.

Генеральна прокуратура Панами відмовила Андрію Портнову в закритті кримінальної справи.

Про це повідомила генеральний секретар Генеральної прокуратури Панами Делія А. Де Кастро, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу партії “Європейська Солідарність”.

Як говориться в направленому в Україну документі, “Панама розслідує кримінальну справу проти Андрія Портнова №201900064015 за фактом можливого вчинення ним злочинів проти правосуддя шляхом фальсифікації фактів, наклепів під час судового розгляду, дачі завідомо неправдивих показань, а також злочинів проти економічної безпеки шляхом поширення неправдивих відомостей “.

Ще в жовтні минулого року Генпрокуратура Панами закрила ініційоване Портновим справу проти Петра Порошенка в зв’язку з відсутністю складу злочину. І на основі неправдивих свідчень Портнова відкрила справу проти нього, яку сам Портнов безрезультатно намагається закрити.

Очевидно без Печерського суду це складно зробити. Тепер в Панамській справі проти Портнова за дачу під присягою брехливих свідчень проти Порошенка, сам Порошенко визнаний потерпілим.

“Варто нагадати, що більшість справ проти Порошенка відкрито Державним бюро розслідувань саме після заяв Портнова. За всіма фактами адвокати Порошенко звернулися із заявами, вимагаючи притягнути близького соратника Януковича до відповідальності за завідомо неправдиві повідомлення про злочин, що тягне на кримінальну відповідальність.

Але ДБР це знаряддя політичних репресій Офісу Президента, який поставив завдання будь-яким шляхом зупинити активність опозиційного лідера Петра Порошенка і знищити його політичну репутацію “, – йдеться в повідомленні.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!