Батько кандидата у Президенти України Володимира Зеленського розговорився про сина і вибори

Батько кандидата у Президенти України Володимира Зеленського розговорився про сина і вибори

Батьки кандидата у Президенти України Володимира Зеленського не були в захваті від рішення їхнього сина балотуватися на найвищу державну посаду. Про це в інтерв’ю інтернет-порталу «Страна» повідомив батько новоспеченого політика Олександр Зеленський. Він підкреслив, що для них з дружиною було несподіванкою, що їх син йшов у Президенти.

«Це було для мене несподіванкою. Ми з мамою цього не дуже хотіли. Але вже тепер, звичайно, ми вболіваємо за нього. Потрібно змінити систему. Система брудна – це факт. І той, хто її підтримує, не думає про Україну – він думає про свої інтереси. Всі це розуміють. Але коли, ви уявіть собі на хвилиночку, коли на крові дітей заробляють гроші … Як можна підтримувати таку людину? Це «ля-ля» нікому не треба. Я молю Бога, щоб змінилася Україна. Дуже хочу », – поділився він. За словами Зеленського – старшого, син не радився з батьками щодо висунення своєї кандидатури.

Пише willbeua.com

«Я якось випадково дізнався про це, хоча він часто радиться, ділиться з нами, він близька нам людина. Може бути, щоб нас не розчаровувати, не говорив. Знав, що ми будемо проти. Але в цілому, по багатьом речам, коли йому важко на душі, він мені дзвонить і питає: «Барьку, як ти вважаєш?», – розповідає Зеленський старший.

Також Олександр Зеленський зауважив, що Ігор Коломойський не впливає на Володимира: “Петро Порошенко нехай хоч би совість мав, таке плести.”