Бандерівський гороскоп на листопад

Бандерівський гороскоп на листопад

Журналісти Depo.ua склали бандерівський гороскоп на жовтень 2018 року. Жартівливий, але в кожному жарті є крапка істини…

Овни-бандерівці в листопаді нарешті перестануть мріяти про велике і чисте, бо по-перше, їм гарячу воду дадуть, а по-друге, вони зустрінуть ту людиною, з якою захотять пов’язати своє життя. або наново закохаються в людину, стосунки з якою хоч і тривають, але дещо охололи з часом.

Головне – закинути власний ідеалізм в минуле і дозволити людям бути собою. Ну ж бо, навіть у Бандери були недоліки.

Тельці-бандерівці в листопаді зрозуміють, що таке “вхурделило”, коли їм доведеться розбиратися не тільки з сімейними справами, а з побутовими. Буквально на всіх рівнях очікується саботаж і диверсія, але ж недарма вас порівнюють то з танком то із снайпером. Пріть напролом, змітаючи все на своєму шляху. Чекайте слушної нагоди, будьте холодними, спокійними і непередбачуваними. Головне – не поступайтеся ворогу остаточно і не відмовляйтеся від своїх цілей.

Близнюкам-бандерівцям в листопаді зірки радять зібрати по кутках хати увесь свій реалізм і припинити мріяти про те, що от з’явиться месія і знову буде долар по вісім і комуналка за цінами десятирічної давнини. Але ми насправді впевнені, що то ви просто перемерзли на злих осінніх вітрах і хочеться нову машину, або просто машину. Нову шубу. Або просто когось вбити, філіжанку кави і цукерочку.

Потерпіть наші хороші, життя планує вам такий класний сюрприз, що ви й забудете про все, що вас засмучувало. Може ще й якісь дрібні хвороби самі собою пройдуть.

Ракам-бандерівцям зірки обіцяють в листопаді багато сюрпризів, знайомств і вражаючих подій. Нервова система від цього у вас буде на взводі, як в цуценяти, що його вивели на вулицю, тому старайтеся трошки стримувати себе при знайомствах з новими людьми. Ви, звісно, щирі, але так вже в нас в Україні повелося, що життєрадісні люди 24/7 викликають підозру.

Цього місяця поставивши перед собою реальну мету, ви обов’язково матимете успіх.

Леви-бандерівці в листопаді неодноразово замисляться, чим їм заважало спокійне і помірковане життя, тому що почнеться такий калейдоскоп, що тільки закарбовувати в пам’ять встигай – для нащадків. Причому зміни будуть і в роботі і в особистому житті, на всіх рівнях. Вже в середині місяця леви-бандерівці зануряться в такі пригоди, що почуватимуться улюбленцями долі. Нарешті.

Але вмійте бути вдячними, не задирайте носа і не забувайте обігрівати теплом тих, кому в житті поки що пощастило менше ніж вам.

Діви-бандерівці в листопаді будуть як художники – в тому сенсі, що їх образити буде легко. Це неприємно усвідомлювати, але можливо, що вам насправді самим це вигідно, адже позиція жертви дає певну владу над людьми.

Подумайте про це. А поки думатимете, не зайвим буде купити торт, пляшку шампанського, якусь не дуже практичну дорогу річ і трохи себе побалувати. Бо ви зможете навчити світ любити вас тільки після того, як навчитеся любити себе.

Терезам-бандерівцям зірки рекомендують звернути увагу на сферу особистого життя. Неміжна жити тільки роботою і думати про гроші, бо може наступити момент, коли вам не буде на кого їх витрачати, крім себе.

Зрештою, не найгірша перспектива, але може швидко набриднути.

Зате якщо ви трошки переглянете свої ставлення до справ і стосунків, то із задоволенням будете не тільки іти на роботу, а й повертатися домів.

Скорпіони-бандерівці в листопаді прагнутимуть змін настільки, що взагалі ніяких змін не відчуватимуть. А ми же знаємо, що для того, щоб все навколо почало змінюватися, треба і самим діяти не так, як раніше.

Зірки передрікають, що в грудні, без оголошення війни до вас можуть увірватися… родичі. Вони теж вирішили, що потрібні зміни, причому не їм, а вам, тому готуйтеся чинити спротив. Цілком можливо, що в ході суперечок ви якраз і зрозумієте, що хочете від життя.

Тільки не вчиняйте родичам, чи комусь іншому на зло, так свого щастя не отримаєш. Доведено політичної історією України.

Стрільцям-бандерівцям зірки радять в листопаді зосередитеся на своїх інтересах замість чужих проблем. Якщо голова у вас болить від розмов телефоном, а око сіпається від звуку месенджера, то може варто на якісь час послати всю свою компанію під три чорти, сходити в кіно, записатися на манікюр і завітати на масажиста? Або хоча б завалитися спати раніше, ніж когути заспівали?

От побачите, яким гарним і різнобарвним може бути життя, якщо витрачати його не тільки на обслуговування чужих інтересів.

Козероги-бандерівці в листопаді гаруватимуть так, шо міфічному Стаханову і не снилося. Колеги заздритимуть вашому завзяттю і навіть почнуть трохи якісніше прикидатися, що теж зайняті роботою.

Вільний час ви із задоволенням витрачатимете на особисте життя, але і тут будете прагнути жити на повну, витрачаючи кожну годину різноманітно і з користю.

Зірки радять усе ж таки трохи розслабитися, щоб не надірвати свої сили і залишити трохи ентузіазму до новорічних свят.

Водолії-бандерівці в листопаді дратуватимуть оточуючих своєю щасливою пикою посеред авралу і сірого будення на роботі. Будьте обережні в своєму прагненні заразити близьких оптимізмом, бо є небезпека, що вони вас переконають, що радіти в цьому житті нема чому.

А насправді, це ж штука суб’єктивна. Просто у вас на роботі все нормально складається, здоровье не підводить, а особисте життя є – і на тому слава Творцю.

Настрій риб-бандерівців в листопаді буде мінливішим ніж курс національної валюти, але його, на відміну, можливо і треба тримати під контролем. Допоможе в цьому спілкування із справжніми друзями, смачна їжа і трохи “осіннього супу”. І пам’ятайте – коли ви посміхатиметеся, то навіть не найвдаліший день поступово здаватиметься нормальним і навіть цілком придатним для життя.

Ну а в кінці місяця вже не буде потреби контролювати свій настрій і думки, бо все і так буде чудово, так як ви хочете.