Бабуся-садівниця поділилася рецептом, як “змусити” суницю шалено плодоносити

Бабуся-садівниця поділилася рецептом, як “змусити” суницю шалено плодоносити

Сьогодні ми Вам повідаємо цікаву історію із якої можна отримати вельми корисну інформацію та позитивний досвід при застосуванні.

Садовод Лариса Мілютіна активно застосовує методи, що дісталися в спадок від бабусі. Одним з них вона ділиться з читачами газети «Господарські поради». І стосуються вони вирощування суниці садової, пише популярна на Закарпатті газета «Господарські поради».

– Все починається в червні, коли я підбираю посадковий матеріал. Роблю це так: обходжу грядку з суницею, виглядаю кущі з найбільшими ягодами і позначаю їх, встромляючи поряд з ними кілочки. У цих кущів я залишаю вуса, а у решти обрізаю, – розповідає господиня. – Мені відомо, що багато садівників заодно обрізають і листя. Але я вважаю, що цього робити не можна. Причина проста: навесні рослина буде витрачати багато сил на закладку листя і на бутони їх вже не залишиться.

До наступної стадії роботи пані Лариса переходить в кінці серпня. Насамперед готує грядку (на її погляд, найкраще підходить та, що спорожніла після збирання цибулі). Вносить в неї золу, перегній і перекопує. Потім обрізає збережені вуса з розетками листя і починає їх висаджувати.