Апетит розгулявся: Філарет вимагає у ПЦУ всі кошти, храми, монастирі та інше “своє” майно

Апетит розгулявся: Філарет вимагає у ПЦУ всі кошти, храми, монастирі та інше “своє” майно

Оскільки бунтівний ієрей “відродив” УПЦ-КП всі статки ліквідованої за його участю раніше структури, вважає знов належать йому.

У постанові так званого собору “Української православної церкви Київського патріархату” йдеться, що патріархія залишає за собою всі кошти і майно ліквідованої церкви. Про це йдеться в рішенні “собору” Філарета від 20 червня, зазначають Патріоти України.

“УПЦ КП продовжує бути власником всіх коштів, всього майна (рухомого і нерухомого), придбаного за власні кошти, або переданого їй державними органами, або органами місцевого самоврядування, включаючи храми, монастирі, учбові заклади та інше. Всі банківські рахунки є рахунками Київської патріархії як юридичної особи”, – йдеться в тексті постанови.

Також у ліквідованій церкві важають, що усі храми належать управлінню Київської патріархії, а церкви, які перейшли до ПЦУ можуть повернутися назад до УПЦ КП.

“До УПЦ КП продовжують належать всі єпархії, монастирі, духовні учбові заклади, братства, місії, які зареєстровані держорганами як релігійні організації УПЦ КП. До КП можуть належати і ті єпархіальні управління і релігійні громади, які переєстрували свої статути на ПЦУ, але бажають бути у складі УПЦ КП”, – відзначили за підсумками так званого собору.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!