“А в чому проблема?”: Ківа з невинними очима про скандальну переписку з Жириновським. Треш!

“А в чому проблема?”: Ківа з невинними очима про скандальну переписку з Жириновським. Треш!

Нардеп Ілля Кива, якого засікли на листуванні з російським пропагандистським депутатом Володимиром Жириновським, не став заперечувати цього факту.

Як повідомляє PavlovskyNews, Кива спершу віджартовувався, але після наполегливого повторення питання про Жириновського не став заперечувати своє спілкування з лідером ЛДПР

”Серйозно, і що? Господи, а хто це був по-вашому? Це був Дід Мороз! Я не знаю, що вони там підгледіли, але я чесно і щиро вам кажу… мені просто треба буде переглянути листування. Тому що стільки було з ранку повідомлень, стільки інформації”, – сказав Кива.

На питання журналістів, чому він контактує з російським депутатом, той відповів, що не бачить в цьому нічого поганого, оскільки країнам нібито потрібно “налагоджувати відносини й повертати території”.

“А в чому проблема? Державна Дума Росії, парламентар. Ми ж намагаємося якось знайти компроміси й точки дотику. Нам же потрібно повернути території й відновити економічні відносини, які зміцнять добробут українського народу”, – вважає Кива.

Також він додав, що знайомий з Жириновським з 2015 року, але спілкування було віртуальним, оскільки український нардеп не відвідує Російську Федерацію.