3 реально існуючі безсмертні істоти, які живуть на Землі

3 реально існуючі безсмертні істоти, які живуть на Землі

Істоти, які в прямому сенсі можуть жити вічно.

Варто загострити увагу на тому, що всі описані надалі істоти живуть в океані …

ОМАР

Любителі екзотичної кухні можуть навіть не підозрювати, що їх улюблений омар насправді є безсмертною істотою. Омар має фрагмент тіломерази, який оновлює його ДНК, не даючи ракоподібним старіти.

Омар в будь-якому віці почувається як молодий і все життя він росте. На даний момент рекордом є 20-ти кілограмовий омар.

Вік омара можна визначити лише за його розміром. І якби не люди і хижаки, то омар жив би вічно.

МОРСЬКИЙ ЇЖАК

Біологи з’ясували, що морські їжаки з Червоного моря зовсім не старіють, а тільки ростуть. Також вони мають дуже цікаву особливість: чим старше морський їжак, тим краще його репродуктивна здатність. Тобто, чим їжак старше, тим краще потомство він зможе дати.

Морські їжаки володіють завидними регенеративними здібностями. Після травм вони легко можуть повністю відновити втрачені частини тіла. Безліч морських їжаків, які живуть на даний момент, мають вік понад 200 років. Вони жили би й вічність, якби люди не винищували їх заради ікри, яка є одним з найдорожчих делікатесів.

МЕДУЗА

Взагалі ніколи не старіюче створіння Turritopsis Nutricula має властивість повністю омолоджувати своє тіло під час спарювання. Таке омолоджування відбувається дуже часто. Цей організм по-справжньому безсмертний. Він може померти лише від нещасного випадку, чи може бути з’їденим, тощо.

Також відомо, що тіло медузи повністю складається зі стовбурових клітин. Наприклад, у людини таких клітин катастрофічно мало, тому омолоджування людського організму будується на технології стовбурових клітин.