3 Лайфхаки для здорового сну. Використовуйте їх хоч місяць і результати приємно здивують

3 Лайфхаки для здорового сну. Використовуйте їх хоч місяць і результати приємно здивують

У сьогоднішній статті ми розповімо про Лайфхаки, які дозволять зробити Ваш сон більш здоровим, а вас більш ефективними і життєрадісними.

1. Під час сну забезпечте повну темряву в приміщенні, це дуже важливо, тому що цілковита темрява допомагає організму краще виробляти ряд гормонів, які йому необхідно (детально розписувати не будемо, інформацію про це легко знайти в Інтернеті).

Та ж ситуація і зі звуками. Тобто необхідно виключити будь-які джерела світла, включаючи різні підсвічування і нічники, а також джерела звуку, навіть такі незначні, як наприклад цокання годинника. Багатьом в цьому добре допомагає нічна пов’язка.

2. Лягати спати і вставати необхідно строго в один і той час кожен день, так мозок навчиться відновлювати організм за цей проміжок часу. Крім того, прокидатися треба у фазі швидкого сну (також заглиблюватися не будемо, кому цікаво легко знайдете інформацію в Інтернеті), щоб це зробити треба спати таку кількість годин, щоб вона ділилася на 1,5, тобто 6, 7,5 або 9 . Але не треба забувати, що потрібно додати 5-10 хвилин на засинання. 

Прокидатися в потрібний момент допоможуть додатки на кшталт розумних будильників, які розрахують все за Вас. Більше того, деякі з них, вміють аналізувати ваші рухи під час сну, точно визначати фази і оптимально будити Вас в обраний Вами проміжок часу. Такі програми безкоштовні і їх легко можна встановити на будь-який смартфон, а якщо у Вас є фітнес-браслет або розумний годинник, то все ще набагато простіше, так як він все робить за Вас.

3. Приділяйте увагу матрацу і подушці.  Можливо варто змінити подушку на ортопедичну, на ній набагато зручніше спати, шия абсолютно не втомлюється. Також перед сном слід добре провітрити кімнату і не заряджаєти гаджети біля ліжка.