3 чарівних слова, які збільшать вашу ефективність вдвічі

3 чарівних слова, які збільшать вашу ефективність вдвічі

Перше слово: «Ні»

Уявіть ситуацію:

Ви зустрічаєтеся з однокласником, якого сто років не бачили. Ваші шляхи давно розійшлися, поговорити з ним по суті нема про що, але він лізе до вас з розпитуваннями: «що почім, як життя, чим займаєшся».

Ви з ввічливості продовжуєте цю розмову, щоб «не образити» людину.

Замість короткого: «Не хочу зараз розмовляти», ви починаєте з ним нудний діалог, перекидається загальними фразами і втрачаєте час. Як наслідок, такі діалоги забирають купу енергії, через них доводиться відкладати справи або спізнюватися.

Чому ми спілкуємося і робимо поступки з ввічливості?

Тому що боїмося сказати “НІ!”. Нам здається, що ми скривдимо людину відмовою. Але ж це неправда.

Образити можна образою, а ось відмова – це ваше право. І якщо людина на вас образиться, це проблеми з її вихованням, а не вашим. Ви просто сказали «ні», не образили і не нагрубили. Зате заощадили час і енергію, яка витрачається набагато швидше від непотрібних розмов, ніж від реальних справ.

Якщо людина вміє говорити “ні” невигідним умовам, набридливим людям і поганому ставленню – її ефективність зростає в рази.

Друге слово: «Люблю»

Це слово потрібно нам, щоб зізнатися… Сила любові творить чудо, яке не взмозі осягнути жодна наука. Вона вміє трансформувати все саме так, як потрібно тому, хто любить.

Коли ви говорите своїй роботі, бізнесу або ремеслу щире «люблю» – ваші справи йдуть в гору. Зізнатися в любові своїй справі – 80% успіху. Решта 20% – наполеглива праця разом з удачею.

«Люблю я то, що роблю?» – відповідь на це питання зробить вас продуктивніше.

Якщо любиш – значить дій. Якщо любові немає – навіщо тоді ти цим займаєшся?

Третє слово: «Обіцяю»

Для тих, хто звик відповідати за сказане справою.

Мудра людина не розкидається обіцянками, але якщо вже обіцяє – виконає обов’язково.

Слово «обіцяю» ставить перед нами зобов’язання – зробити все і навіть більше, щоб отримати результат.

Не обов’язково обіцяти комусь, можна дати обіцянку собі. Обіцянка – це тверде рішення діяти. А рішення ставить завдання нашому мозку. Наш мозок влаштований так, що поки завдання не завершиться, він буде шукати можливості і виділяти на це енергію.

Обіцяйте собі діяти.