Вони все знали ще вчора?! У партії Зеленського зробили дивну заяву про видачу Росії ключового свідка по краху МН17 на Донбасі

Вони все знали ще вчора?! У партії Зеленського зробили дивну заяву про видачу Росії ключового свідка по краху МН17 на Донбасі

Народний депутат від партії “Слуга народу” Ірина Верещук, представник уряду Гончарука у Верховній Раді заявила, що Україні слід видати Росії свідка у справі катастрофи МН-17 Володимира Цемаха в рамках процедури обміну, повідомляють Патріоти України.

Ірина Верещук

Ірина Верещук

29 номер списку “Слуги народу” поставила під сумнів інформацію, що Цемах справді ключовий свідок, припустивши, що таким статусом його наділили саме в Кремлі, щоб затримати процедуру обміну.

“Я не вірю Росії. Вони намагатимуться нас обманути, і не тільки нас. Якщо відбудеться такий обмін, і така дія буде вимушеною (передати Росії Володимира Цемаха)… Чому він ключовий свідок, чому важлива персона? Ви про неї знали ще рік тому? Бо Путін так сказав, що нам це потрібно? Та навіть він цього не сказав, це ЗМІ оголосили за нього”, – зазначила нардеп.

На думку Верещук, позиція міжнародних партнерів в питанні обміну зазначеної особи є другорядною, оскільки і Нідерланди і Німеччина і Франція почали робити кроки назустріч Росії.

“Я прочитала, що Нідерланди категорично проти, щоб відпускати свідка. Але коли вони голосували за повернення Росії в ПАРЄ, коли вони не голосували за те, щоб на РФ санкції накласти, коли їхні фірми брали участь у будівництві так званого “Кримського мосту”, чим вони думали? Вони думали про те, що МН-17 з голландцями на борту загинув? Ніхто про це не говорить. Ми в цьому ланцюгу бенефіціарів нині найслабша ланка. Свої політичні дивіденди отримує Макрон, Меркель, Трамп – усі, крім України”, – підкреслила нардеп.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!