Тому, що іхтамнєт. РФ конституційно закріплює анексію всієї України і Білорусі

Тому, що іхтамнєт. РФ конституційно закріплює анексію всієї України і Білорусі

Зазначається, що у оновленому варіанті російської Конституції можуть з’явитися норми, які спростять отримання російського громадянства для українців і білорусів

У Росії хочуть, щоб в оновленій Конституції були закріплені норми, які дозволять регіонам України і Білорусі увійти до складу РФ.

Про це заявив лідер громадської організації “Українці Росії”, політолог Богдан Безпалько, який став членом комісії з внесення змін до російської Конституції, пишуть росЗМІ.

“Мені б дуже хотілося, щоб право на іреденту – возз’єднання всього російського світу – було закріплено не просто в законодавстві, але і в Конституції Росії. Тоді б будь-який регіон не тільки України, а й Білорусі мав би можливість приєднання до Росії на підставі цього положення Конституції, а не тільки положення про право націй на самовизначення”, – сказав він.

За його словами, в оновленій Конституції можна очікувати й появи норм, які спростять отримання російського громадянства для українців і білорусів.

Загалом подібну ідею щодо приєднання України та Білорусі до Росії він назвав “правом на возз’єднання руського миру”.

Нагадаємо, раніше Путін заявив, що не хоче перебувати на посаді президента РФ до кінця своїх днів.

Перед цим стало відомо, що російський уряд в повному складі йде у відставку. 

Згодом президент РФ Володимир Путін вніс кандидатуру глави Федеральної податкової служби (ФПС) Росії Михайла Мішустіна на посаду прем’єр-міністра на розгляд до Держдуми після зустрічі з ним. 

Фракція “Єдина Росія” підтримала призначення Михайла Мішустіна на посаду прем’єр-міністра замість Дмитра Медведєва.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!