Кандидат від “Слуги народу” потрапив у гучний скандал через українську мову

Кандидат від “Слуги народу” потрапив у гучний скандал через українську мову

Майбутнього народного депутата від партії “Слуга народу” Святослава Юраша виключили з об’єднання кінематографістів Вавуlon’13 через його позицію щодо української мови.

Про це повідомляється на сторінці руху в Facebook.

Повідомляє vgolos.com.ua

У повідомленні сказано, що останнім часом майбутній народний депутат від партії “Слуга народу” Святослав Юраш публічно допускає одіозну риторику щодо мовного закону України і реформ МОЗ України, яка категорично не збігаються з поглядами і цілями Вавуlon’13. Оскільки рух має горизонтальну структуру, в ньому немає органу, який ухвалював би рішення про членство. Більшістю голосів учасників об’єднання Святослав Юраш був виключений із ком’юніті.

Також у спільноті додали, що поширена інформація про те, що Святослав Юраш є засновником руху кінодокументалістів Вавуlon’13, не відповідає дійсності.

Так, рух був заснований 30 листопада 2013 року, а кандидат у депутати від “Слуги народу” приєднався до нього лише 24 червня 2014 року.

Крім того, учасники Вавуlon’13 опублікували скандальний уривок програми Vox populi, в якому Юраш висловився щодо закону про українську мову, назвавши її “батогом”, який може нашкодити українізації. Саме це відео викликало обурення у його колег.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!