“І сміх, і гріх” — як себе поводять знаки Зодіаку, коли приходить триндець

“І сміх, і гріх” — як себе поводять знаки Зодіаку, коли приходить триндець

Як себе поводять знаки Зодіаку, коли відбувається щось зовсім несподіване? Потрапляючи в біду, дуже важко передбачити свою поведінку, зрозуміти знаки-натяки. Різні люди по-різному себе поводять в одній і тій же ситуації. Адже, виявляється, що сприйняття рівня біди у кожного теж різне. І залежить воно від знаків Зодіаку. “І сміх, і гріх”, — скажете ви. Невже таке може бути?

Як різні знаки Зодіаку поводять себе у непередбачуваній біді?

Про це розповідає Екоінвест із посиланням на Гола правда.

Овен

Якщо біда станеться у Овна — Овен в ній розбереться. Негайно, самостійно, швидко, якісно, ​​раз і назавжди. Овен не боїться біди, казусів і перешкод.

Телець

Якщо біда станеться у Тельця — Телець її переможе і про це дізнаються всі. Взагалі всі. А потім ще реклама по радіо буде. Ну, щоб точно всі.

Близнюки

Якщо біда станеться у Близнюків — вони її роздадуть. В першу чергу Овну, якщо залишиться — Стрільцю, а решту — Телець забере. І все розповість про шляхетний вчинок. По радіо.

Рак

Якщо біда станеться у Рака — він заплаче. Голосно, сильно і противно. Так гидко, що цю біду забере собі Овен. А якщо не забере — Рак її вирішить. А ридав він тому що лінь.

Лев

Якщо біда станеться у Лева — він створить саміт. Збере всі ЗМІ які знайде, створить канал на YouTube і трансляцію в Instagram. Під овації розправиться з бідою і піде штовхати переможну промову.

Діва

Якщо біда станеться у Діви — Діва буде обурюватися. У неї не може бути ніяких бід. Вони всі заплановані і розписані. Несподіванок не існує.

Терези

Якщо біда станеться у Терезів — вони її зважать і виміряють, вирішать, що ця біда для них занадто великий вантаж і понесуть її в маси. В основному в маси Овнів і Тельців.

Скорпіон

Якщо біда станеться у Скорпіона — він заб’є. На цьому біда буде вичерпана.

Стрілець

Якщо біда станеться у Стрільця — Стрілець засмутиться. Потім зрадіє. Потім буде довго сміятися над собою, над бідою. Якщо біда сама по собі не випарується, її швидше за все доведеться вирішувати якомусь Леву.

Козеріг

Якщо біда станеться у Козерога — той зробить вигляд, що біда не його і втече.

Якщо біда станеться у Водолія — ​​він буде радий. Розгляне біду з усіх боків, вивчить, зніме документальний фільм, потім другий, а, якщо вистачить матеріалу, то й третій.

Риби

Якщо біда станеться у Риб — вони розплачуться. Але плачуть вони тихо, тому ніякий Лев або Овен не прийде їх рятувати, і біда залишиться з ними назавжди.

Як ви думаєте: чи не помилився наш астролог, даючи такі смішні характеристики про те як себе поводять знаки Зодіаку, потрапляючи в біду? І нехай хтось скаже: «І сміх, і гріх». Але ж в кожному жарті є частка правди?

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!