Експерт розповів, які сигнали Зеленський дає Путіну, і як відреагує Кремль

Експерт розповів, які сигнали Зеленський дає Путіну, і як відреагує Кремль

Кремль зацікавлений у протистоянні всередині України, оскільки це робить Україну слабкою і більш залежною. Тоді легше маніпулювати. А Захід підштовхуватиме нас до поступок. Таку думку висловив аналітик у Kyivstratpro Тарас Семенюк, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

“Німеччина і Франція глобально і стратегічно зацікавлені в поверненні прагматичних і економічних відносин з Росією. Це їхні національні інтереси. Берлін і Париж заявляють, що скасування антиросійських санкцій можливе тільки після виконання Москвою мінських зобов’язань. Але в кулуарах підштовхуватимуть Україну до поступок, щоб “Мінськ-2″ запрацював”, – вважає Тарас Семенюк.

Як говорить міжнародник, команді президента Зеленського буде непросто. Будь-які кроки щодо деескалації напруження на Донбасі не подобатимуться частині суспільства і призведуть до втрати рейтингу.

Вагомим фактором, за словами Семенюка, можуть бути США, які теж виступають за прямий діалог із Росією. Але в них починається президентський передвиборчий період. Трамп балотуватиметься на другий термін. І увага до України буде меншою.

“Риторика президента Зеленського щодо війни на Донбасі не така радикальна, як у Порошенка. Це сигнал і крок до можливого діалогу з Путіним. Виходу на прямі переговори, щоб зрозуміти, як зменшити обстріли і зупинити загибель людей. Почати поступову реінтеграцію ОРДЛО на українських умовах. Наш головний сценарій – контроль над кордоном”, – наголошує Тарас Семенюк.

Вподобайте нас у Facebook щоб не пропустити цікаву новину!